WARUNKI DOSTAWY TOWARU

1. Dostawa zamówień odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej Siódemka

 
2. Realizacja zamówienia rozpoczyna się w najbliższy dzień, będący dniem pracy Sklepu, następujący bezpośrednio po dniu, w którym zamówienie zostało potwierdzone. W przypadku konieczności weryfikacji zamówienia, zostanie ono przekazane do realizacji w najbliższy dzień pracy sklepu następujący bezpośrednio po dniu, w którym zostało ono zweryfikowane.


3. Ostateczne zaakceptowanie zamówienia oznacza, że do zamawiającego zostaje wysłany zamówiony towar, zaś - w przypadku płatności kartą lub e-przelewem - z konta zamawiającego zostanie pobrana wcześniej zablokowana kwota, na jaką opiewało zamówienie. Gdy płatność następuje przelewem, towar zostaje wysłany do zamawiającego, gdy na rachunek sprzedawcy wpłyną odpowiednie środki.


4. W momencie odbioru przesyłki zamawiający ma prawo do sprawdzenia zawartości paczki w obecności pracownika firmy kurierskiej. Jeżeli przesyłka nie zawiera wskazanego w zamówieniu towaru, towar jest inny niż zamawiany, lub towar jest uszkodzony, zamawiający ma prawo nie przyjmować przesyłki, o czym powinien niezwłocznie powiadomić sprzedawcę telefonicznie kontaktując się ze sklepem pod numerem telefonu +48 571 409 217 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres biuro@interelektro.eu


5. Niezbędnym warunkiem odbioru zamówionego towaru jest okazanie dowodu tożsamości oraz podanie numeru zamówienia.


6. Dostawa towaru powinna nastąpić w pierwszy dzień roboczy następujący po dniu potwierdzenia zamówienia

7. Koszt dostawy kształtuje się następująco:

  •           dla zamówień (do 30kg wagi) płatnych przelewem lub kartą płatniczą wynosi 20 zł netto
  •           dla zamówień ( do 30 kg wagi) płatnych przy odbiorze towaru wynosi 30 zł netto
  •           dla zamówień ( powyżej 30kg wagi) lub przesyłek niestandardowych koszty wyliczane są indywidualnie

 

 

 8. Koszty dostaw mogą ulec zmianie wraz ze zmianą cenników firmy kurierskiej, przy czym zmiana kosztów dostawy nie będzie dotyczyła zamówień w trakcie realizacji, chyba że Zamawiający wyrazi zgodę na zmianę kosztów dostawy.